Zaregistrujte se a získejte stálou zákaznickou slevu až -15% na veškerý sortiment.

Flacarp sada hlásičů F1 s příposlechem

Velmi výkonný vysílač signálů s dosahem až 1,5 km.
Varianta:
Dostupnost Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Kód: FLACS21 FLACS31 FLACS41 Zvolte variantu
8 070 Kč 10 760 Kč 13 450 Kč od 8 070 Kč 6 669 Kč bez DPH 8 893 Kč bez DPH 11 116 Kč bez DPH od 6 669 Kč bez DPH
Flacarp sada hlásičů F1 s příposlechem
Flacarp sada hlásičů F1 s příposlechem
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma
Sada hlásičů F1 s příposlechem RFX v odolném pouzdru. Hlásič F1 se zabudovaným vysílačem signálu vyniká nadčasovým designem a je vyroben z extrémně odolných materiálů. Zvýšenou odolnost proti dešti zajišťuje obvodové těsnění. Revoluční typ snímání vlasce dovoluje nastavení velmi jemného potahu již od 1,4 mm s regulací citlivosti až do 14 cm. Kladka, která snímá odvíjení vlasce je vybavena kovovou oskou, takže nedochází k opotřebení a chod je stále jemný a plynulý. Jednoduché a intuitivní ovládání páčkovým vypínačem umístěným ve spodní části signalizátoru. Rybář má možnost si nastavit barvu RGB diod, ale i upravit intenzitu jasu LED diod.

K dispozici je též funkce MUTE, konektor pro připojení swingeru, poziční dioda (lze vypnout) a především optické i zvukové rozlišení směru záběru (padák). Hlásič je napájen zcela běžnými bateriemi LR03 (mikrotužky AAA), takže odpadá starost se sháněním drahých atypických baterií. Baterie se navíc velmi snadno vyměňují pouhým odšroubováním spodní matice a uvolnění víčka baterie.

Vysílač signálu je velmi výkonný, má dosah až 1,5 km.

Příposlech RFX má 6 kanálů pro napojení hlásičů a bezpečnostních čidel.

Ochrana proti odcizení:

Při vypnutí signalizátoru je vyslán signál na příposlech. Pokud se tedy někdo přiblíží k vašim hlásičům a vypne je, ozve se vám na příposlechu signál.

Inteligentní úsporný režim:

Signalizátor neustále kontroluje kondici baterií a v okamžiku kdy zjistí, že kapacita baterií klesla pod nebezpečnou mez, nenechá vás ve štychu! Omezí jas LED diod, sníží intenzitu zvuku a přesměruje toky energie do toho nejdůležitějšího: snímání záběru a do dálkového příposlechu: nepatrně se vám tedy zeslabí LED diody a zvuk, ale stále spolehlivě se přenese záběr na váš příposlech. Tato funkce prodlouží životnost baterií až o 10% (cca 20 dnů - dle typu baterií, jejich stavu a teploty). Podobnou funkci úsporného režimu znáte třeba z mobilních telefonů.

Signalizace stavu baterie:

Vylepšili jsme signalizaci slabých baterií, aby jste s předstihem byli informování o brzké nutnosti baterie vyměnit. Jednoduše stlačíte tlačítko a zobrazí se Vám aktuální stav baterie - hned víte, na čem jste, zda baterie vyměnit nebo ještě vydrží vaši další výpravu k vodě.

Optické rozlišení směru odvíjení vlasce na příposlechu:

Nyní "padák" na příposlechu nejen uslyšíte, ale i uvidíte. Na příposlechu tedy nejen zvukem, ale i na LED diodách poznáte směr dopředu a směr dozadu.

Nafoukli jsme paměť u příposlechu o 100% :

Doposud jste mohli uložit až 6 zařízení (hlásiče + chystané alarmy). Nový balíček funkcí zvětšuje paměť na dvojnásobek. Do příposlechu tedy uložíte až 12 zařízení Flacarp ! A proč tolik, když používáte jen dva nebo tři hlásiče? Protože pro vás vyvíjíme zajímavé příslušenství, které budete moci k příposlechu postupně připojovat. Například více alarmy hlídat lovné místo, bivak, zaparkované auto, člun.

A mysleli jsme i na světla:

Jak už víte, příposlech Flacarp slouží nejen pro zobrazení záběru a alarmů, ale můžete jím ovládat i LED světlo. Jednoduše zmáčknete tlačítko na přijímači a můžete ovládat světlo Flacarp (třeba při zavážení krmiva za špatné viditelnosti označit lovné místo). Nový balíček rozšíří i tuto možnost, svým příposlechem budete moci ovládat až 4 světla Flacarp.
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 29.8.2022
Top pípáky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: