Vážení zákazníci, z důvodu účasti na rybářských závodech bude naše kamenná prodejna uzavřena od 24.4. do 28.4.2024. V tomto termínu nebude prováděna ani expedice objednávek přes náš e-shop. Všechny objednávky budou vyexpedovány 28.4.2024. Za případné komplikace se moc omlouváme.

Carp´R´Us Horizon Liquid 20ml

Čirá kluzká kapalina, díky které nyní dokážete nahodit dále a snadněji než dosud.
Dostupnost Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
26.4.2024
Kód: CRU900601
180 Kč 149 Kč bez DPH
Carp´R´Us Horizon Liquid 20ml

Úžasný pomocník, kterého si zamilujete. Ve spolupráci s odborníky z různých oborů a mnoha rybáři se nám podařilo vytvořit čirou kluzkou kapalinu, díky které nyní dokážete nahodit dále a snadněji než dosud!


Kromě toho, že díky Horizon Liquidu jednoznačně dohodíte Vaši sestavu dál, skvěle ochráníte vlasec před stárnutím (vysycháním) a UV zářením.


Horizon Liquid díky své ideální přilnavosti a kluzkosti také zvyšuje oděruvdornost vlasce. Není žádným tajemstvím, že podobný produkt je používán všemi producenty vlasců, kdy je z výše uvedených důvodů aplikován na vlasec ihned potom, co opustí výrobní linku.


Tento unikátní roztok se nanáší pomocí úzkého hrdla přímo na cívku navijáku. 20 ml lahvička vydrží až nekonečně dlouho a je pouze na Vás, jak často budete chtít vlasci dodávat více jemnosti a chránit jej.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kaprové vlasce
Varianta: Carp´R´Us Liquid Horizon 20ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: