Nové kouřové dipy maďarské značky CCT Master nově na českém a slovenském trhu. Velký výběr barev a příchutí již skladem.

Chilli džemy

Extra džem patří mezi nejkvalitnější džemy, které lze zakoupit. Jejich složení a výrobní postup je pevně nastaven. Extra džem musí obsahovat pevně daný podíl ovoce, cukrů, nesmí obsahovat žádné konzervanty, doplňující přísady. Extra džem je velmi náročný na suroviny, výrobu a pro se s ním setkáte poměrně vzácně a nebo s minimálním povoleným poměrem ovoce v hodnotě 50%.

Ovoce použité při výrobě extra džemů odebíráme přímo od pěstitelů v Královehradeckém kraji. Podporujeme tak místní drobné zemědělství, záleží nám na místních zdrojích. A také si zakládáme na výrobě z čerstvého ovoce. V praxi to funguje tak, že ještě v den sklizně začínáme vyrábět. Vyrábíme po malých šaržích a z každé takové si necháváme vzorek pro následné testování v laboratořích, které nám hlídají mikrobiologii a obsah cukrů a celkové sušiny.

Říkáte si, že chilli a džem nejde dohromady? Nebo dokonce že chilli džem je nuda? Vězte, právě džemy a marmelády s chilli patří mezi nejzajímavější produkty v nabídce e-shopu Seminka-chilli.cz.
Vřele můžeme doporučit Jahodový s chilli habanero, který dosahuje pouze jemné pálivosti. Zákazníci, kteří tento jemně pálivý džem vyzkoušeli, se k němu vracejí a nezůstávají pouze u jednoho balení.
Jinou kapitolou je extrémně pálivé Borůvkové Lumpíto s morugou. Jedná se o pekelně pálivou zavařeninu. Vhodné pro chilli maniaky a ty co o sobě rádi tvrdí, že je nic nepálí. S borůvkovým Lumpítem si užijete velmi mnoho lumpáren, za to ručíme :)

Nejprodávanější

Semínka Chilli Jahodový extra džem s Habanero 200g
 
139 Kč
(124 Kč bez DPH)
Semínka Chilli Brusinky 200g
Semínka Chilli Brusinky 200g
Vyprodáno
Kód: SCH2005
 
99 Kč
(88 Kč bez DPH)
Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem
Semínka Chilli Brusinky 200g
88 Kč bez DPH
99 Kč

Sladký brusinkový rozvar se špetkou chilli Habanero.

Kód: SCH2005
Semínka Chilli Jahodový extra džem s Habanero 200g
124 Kč bez DPH
139 Kč

Jahodový džem výběrový EXTRA se sníženým obsahem cukru.

Kód: SCH821