Nové kouřové dipy maďarské značky CCT Master nově na českém a slovenském trhu. Velký výběr barev a příchutí již skladem.

Hotspot Design tričko Skull Hot Spot

Kolekce Skull se skládá ze čtyř triček, které můžeme označit za nesporné hvězdy v naší nabídce!
Kód: HTDTS-SK01003-2
999 Kč 826 Kč bez DPH
Hotspot Design tričko Skull Hot Spot
Velikost: M
Vyprodáno | HTDTS-SK01003-2
999 Kč
826 Kč bez DPH
Velikost: L
Vyprodáno | HTDTS-SK01003-3
999 Kč
826 Kč bez DPH
Velikost: XL
Vyprodáno | HTDTS-SK01003-4
999 Kč
826 Kč bez DPH
Velikost: XXL
Vyprodáno | HTDTS-SK01003-5
999 Kč
826 Kč bez DPH
Skull kolekce je vytvořena z nejvíce exkluzivních materiálů, velmi měkké, a s tím nejlepším možným příjemným pocitem na dotek, s nejmodernějšími tiskařskými technikami a s maximální péčí v každém detailu. Čtyři jedinečné designy vytvořené ručním kreslením. Čtyři nová trička s odlišným designem a čtyřmi novými barvami, výsledkem je mladší a moderní sbírka v dokonalé kombinaci elegance a inovace. Tato kolekce triček nesmí chybět žádnému rybáři.

Tričko Skull Hotspot je vyrobeno ve světle grafitové barvě a nese znaky našeho speciálního designu, lebka má na sobě naši Spinner Adrenaline bundu a čepici s naším „Spinner“ designem. V odrazu brýlí rybář hledá klasické „Hot Spot“, které je vyrobeno ve čtyř-barevném tisku s vysokým rozlišením. Kvalita a tisk jsou daleko nad vaše nejlepší očekávání.

Charakteristika výrobku:
Tričko špičkové kvality je vyrobeno ze 100% spřádané bavlny a poskytuje tak maximální komfort, odolnější, měkčí a příjemnější na kůži.

Návod na praní trička:
Pro dlouhodobou životnost výrobku a zachování tkaniny doporučujeme žehlit a prát trička na rubové straně a nepoužívat vodu s teplotou vyšší než 40 stupňů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: