Novinka For Fishing 2024 tekuté potravy od TB Baits již skladem!🎣 Tekuté potravy nabízíme v balení 150 a 500 ml.

Vzpomínka na září

V září jsem se vydal na šestidenní výpravu na vodu, kde jsem ještě nikdy nechytal. Už po příjezdu bylo jasné, že to bude obtížný lov. Všude spousty přírodní potravy, samé rákosí, spousty vázek.

Po vybalení jsem si zmapoval dno, vybral dvě možná lovná místa, které jsem si mírně zakrmil boilies X-Class 20 mm v příchuti Losos Koi. Jako nástrahu jsem si na jednu udici vybral mé nejoblíbenější boilies Fanatica Losos Ráček Asa 20 mm v kombinaci s plovoucím boilie Pampeliška 18 mm. Na druhou udici jsem zvolil boilie v dipu Fanatica Losos Ráček Asa 20 mm.

Musím říct, že to byla velmi dobrá volba. Přes den sice ryba moc nespolupracovala, ale všechny noci stály za to. Až předposlední den výpravy se na mě i přes den přišel na břeh podívat krásný šupík. 

S výpravou jsem byl maximálně spokojený, protože se mi podařilo nachytat pár opravdu krásných kaprů, z toho nejtěžší měl 17+ kg. Boilie Fanatica Losos Ráček Asa šlapala opravdu dobře. Návazce jsem si vyráběl z potahovaného návazcového materiálu od firmy Garda, konkrétně Revolt 20 m 20 lb včetně háčků Heavy carp hoko.

Upřímně značku Garda jsem zkoušel poprvé a příjemně mě překvapila a hned si mě získala. Za celou výpravu mi nespadla ani jedna ryba. Ostrost háčků je opravdu super. Už se nemůžu dočkat až sezóna opět začne a já vyrazím na další výpravu.

Petrův Zdar a brzy zase u vody

Marťas

PS: Fanatica Losos Ráček Asa, šlape jako klasa!