Nepropásněte soutěž o 5 kg boilies, která právě probíhá na našem facebooku Big Carp.

Chytej jako Maniaq

Chytej jako Maniaq

Drazí příznivci našeho e-shopu. Pokud jste profesionální či začínající rybář, který teprve nabírá nové zkušenosti ve světě rybaření, tak neváhejte a pokračujte ve čtení dál. Přinášíme vám zbrusu novou řadu Maniaq Slaneček.
Ptáte se, o co se jedná? Jde o řadu, která je určena pro všechny maniaky, kteří se nebojí překonávat své hranice v lovu velkých ryb. Cílem jsou především prvotřídní složky a kvalita. Celou řadu si můžete vychutnat jak při rekreačním, tak při závodním rybaření.
Při lovu velkých ryb, zejména kaprů, je velice důležitá nástraha. Všechny suroviny musí napodobovat přirozenou potravu kaprů. Díky této novince budete lámat nové rekordy ve světě rybaření. Jakou nástrahu tedy vybrat?

 

 

  

Mikbaits boilie ManiaQ Slaneček
Toto boilie obsahuje inovativní složky přírodního původu. Výrobci si při výrobě dali opravdu záležet. Pokud se podrobněji podíváme na složení, najdeme zde bohaté enzymy, čisté rybí maso ze slanečků a ančoviček, krill, mořské řasy, chilli koření, Robin Red, GLM extrakt, játrové extrakty a mnoho dalších. Jedná se opravdu o aromatické lákadlo, které obelstí i ty nejostřílenější kapry. Chytat můžete opravdu kdekoliv a výsledek se dostaví téměř okamžitě. Pokud chcete vědět více o složení či rozměrech, neváhejte a klikněte přímo na vybraný výrobek. Na našem e-shopu můžete vybírat z různých variant. Nabízíme vám průměry od 20 mm do 24 mm. Samozřejmě vše za příznivé ceny.

 

 

 

Mikbaits boilie v dipu
Pro větší zážitek z rybaření neváhejte vsadit na kuličky v dipu. Jedná se o zázrak, který sami ucítíte po otevření tohoto produktu. Toto aroma opravdu žádný kapr nepřehlédne. Jako aktivní látky můžeme zmínit GLM extrakt, Robin Red či Robin Green. Vybírat můžete z variant o průměru 16 mm, 20 mm a 24 mm.

 

 

 

 

 

Mikbaits Balance
A pro opravdové nadšence můžeme nabídnout i verzi „balance“. Jedná se o velice lehoučké boilie. Tento produkt je opravdu vymazlený tak, aby obelstil i ty nejostřílenější kapry. Pro zakoupení vybírejte z variant 20 mm a 24 mm. V nabídce naleznete i dip a booster Mikbaits ManiaQ Slaneček.

 

 

 

 

Mikbaits těsto
Z kategorie obalovacích těst a past vám můžeme nabídnout náš 200g zázrak. Jednoduše obalte nástrahu a chytejte. Těsto dobře drží pospolu a nerozpadá se.

 

 

Tyto produkty jsou jednoduše „must have“ ve vašem vybavení. Každý je svým způsobem specifický a je jen na vás po kterém sáhnete. Takže milí maniaci, s jakým šťastlivcem pokoříte své hranice?


Pro detailní informace klikněte přímo na produkty.