Nové kouřové dipy maďarské značky CCT Master nově na českém a slovenském trhu. Velký výběr barev a příchutí již skladem.

Hon na amura

 

Hon na amura

Pomalu nám začíná letní období, a ne jednoho člověka to vyláká za odpočinkem k vodě. Právě tento čas je velice příznivý k lovu amurů či kaprů.

Amur bílý je velice zajímavá ryba. Její původní kořeny bychom našli na řece Amur, která se nachází v Severní Asii. Na naše území se dostal v šedesátých letech. Původní plán spočíval vyřešit problém se zarůstáním revírů.

Co se týče samotné výbavy, je v podstatě stejná jako pro lov kapra. Má to snad jediný háček. Amur je teplomilný mlsoun, který prostě miluje sladké, a ne jednoho rybáře svým mlsným apetitem dokáže potrápit.

 

Jak vybrat efektivní nástrahu? 

Pro lov amura bílého můžete zvolit i čistě přírodní nástrahy. Takovým příkladem je třeba ovoce. To však nemusí být vždy efektivní. Může nastat dost rušivých elementů při kterém je lepší použít kvalitnější nástrahu. Jako příklad můžeme uvést Boilies amur.


Jedná se o vyvážené boilies, které je typické přírodními složkami a svou vůní. Po otevření ucítíte sladkou vanilku, ovoce a vůni oříšků. Je vhodné i pro lov trofejních kaprů. Na našem e-shopu můžete vybírat z příchutí banán nebo vanilka 12 mm. Obsah balení je 100 ml.

 

 

LK Baits boilies Amur

 

Tato nástraha je napěchovaná čistě přírodními složkami. Má pevnou konzistenci, takže pěkně drží pospolu a nijak se při práci nerozpadá. Složení se může chlubit mnoha bylinami, chlorelou či spirulinou. Celé složení uzavírá Stévie cukerná, která slouží jako efektivní sladidlo. Boilies má krásnou přírodně zelenou barvu.
Můžete vybírat z velikostí
18 mm a 20 mm.

 

 

Alternativní tipy pro chytání

Mezi alternativní nástrahy na amury můžete použít například:

  • Rohlíky a další pečivo
  • Různé bobulovité či jiné ovoce
  • Rákos
  • Kukuřice či cizrnu

Peckovité ovoce vždy zbavte všech peciček.

 Obsah obrázku rostlina, květina, zelenina

Popis byl vytvořen automaticky

Ať už si vyberete jakýkoliv typ nástrahy nezapomínejte na faktory, které váš zážitek mohou ovlivnit. Mezi nejčastější patří typ revíru, teplota a s tím spojené roční období. Nejvíce zajištěných záběrů však uděláte s naším boilies. To vám zaručí opravdu trofejní kousky.

Kompletní Amur program naleznete ZDE.