Nové kouřové dipy maďarské značky CCT Master nově na českém a slovenském trhu. Velký výběr barev a příchutí již skladem.

Přírodní síla Nutrigo

 

Přírodní síla Nutrigo

Když se člověk zadívá na nabídku rybářských e-shopů, může se mu zdát, že je to neustále dokola. Samé složení v podobě kraba či nějakého planktonu. Není to tak dávno, kdy si zákazníci začali žádat něco, co bude mít při jejich delších výpravách pomalou rozpustnost ve vodě.

Nutrigo je jednoduše inovace na rybářském trhu. Na první pohled malá kulička v sobě skrývá tekuté překvapení. Za složením stojí přírodní původ. Vše je vyráběno ručně, a tak se úplně nemůžeme spoléhat na uvedené průměry. Ty berte spíše milý zákazníci pouze orientačně. Velkou výhodou je, že tento produkt můžete využít v mnoha revírech. Takže neváhejte vyjet i do zahraničí, kde ulovíte na tento produkt opravdové skvosty.

A jak to všechno funguje? Jednoduše NUTRIGO propíchněte a navlékněte na vlas pod háček. Pro rychlejší lov, můžete propíchnout i vícekrát. Nástraha funguje přibližně 24 hodin. Po tuto dobu se látky účinně uvolňují do okolního prostředí. Není třeba brát ohledy na roční období, jelikož doba užití není nijak ohraničena. Takže si můžete užívat lov v jakémkoliv ročním období.

Vnitřek NUTRIGA je složen z několika vrstev. Vnější vrstva je trochu lepkavá a skrývá v sobě aminokyseliny. Po vhození do vody vylučuje informaci, která aktivuje pachové buňky ryb.

Druhou vrstvou je tzv. PROFIL. Ten se v průběhu 24 hodin pozvolna uvolňuje. Je složen z těch nejlepších ingrediencí jako jsou, výtažky z bylin, mléčné proteiny, sacharidy, cukry, extrakty z řas či rybí extrakty.

Třetí vrstva je typická svou enzymatickou reakcí. Díky ní je zrychlen proces trávení u ryb. Poslední vrstvou je samotné jádro. Při konzumaci jsou přilákány i ostatní ryby.

 

LK Baits Nutrigo Extra Mango

Sladké překvapení s příchutí tropického ovoce, to je NUTRIGO MANGO. Pro lov kaprů, opravdu nejúčinější nástraha. Na povrchu se může vyskytovat tekutina. Nástraha má v sobě jemný mangový olej.  Po vhození do vody se nelekněte, můžete pozorovat mírnou změnu barvy. Na našem e-shopu tuto tropickou bombu pořídíte v průměru 20 mm.

 

 

 

 

Obsah obrázku dezertPopis byl vytvořen automaticky

 

 

LK Baits Nutrigo Extra Bloodworm

Čistá esence z patentek uvnitř nástrahy. Tuto šťavnatou nástrahu můžete využít pro lov opravdu trofejních kaprů. Několika kilogramům ryb se výluh spolehlivě vyrovná. Tak jako i jiných Baits Nutrigo, i zde se na povrchu může vyskytovat tekutina. Vše je patentově chráněno. Produkt je o průměru 20 mm.

 

 

 

 

Obsah obrázku jídloPopis byl vytvořen automaticky

 

LK Baits Nutrigo Extra Spice Shrimp

Kořeněné aroma v kombinaci výtažku z krevet. Ruční výroba, celoroční využití, patentově chráněno, na povrchu se může vyskytovat tekutina. Nutrigo Extra Spice Shrimp má průměr 20 mm.

 

 

 

 

 

 

Obsah obrázku zelená, smaltPopis byl vytvořen automaticky

 

LK Baits Nutrigo Extra Peper

Totální dávka esenciálního oleje pepře uvnitř nástrahy. Uvolňující výluh z vybraných druhů pepře láká opravdu tu největší jedince revíru. Extra Peper má průměr 20 mm.

 

 

 

 

 

 

Pro více příchutí LK Baits Nutrigo, hledejte v sekci NUTRIGO.

Pro detailní informace NUTRIGO klikněte přímo na produkt.