Nové kouřové dipy maďarské značky CCT Master nově na českém a slovenském trhu. Velký výběr barev a příchutí již skladem.

Rozpustná jistota úspěchu

Rozpustná jistota úspěchu

Měkčené pelety či rozpustné boilie? S prvními nižšími teplotami a příchodem mrazíků vzrůstá zájem o nástrahy, které fungují i ve studené vodě. Aktivní rybaření v zimních měsících vyžaduje extrémně lákavou a rychle rozpustnou nástrahu. Na trhu existuje velké množství firem, které se předhánějí a snaží se upravit výrobní technologie tak, aby docílili lepší rozpustnosti v extrémně nízkých teplotách. Solidní dávka atraktantů posiluje uvolňování pachové stopy do okolí. Chladná voda se chová jako konzervant a standardní boilies v takových podmínkách úspěch nesklidí. V dnešním článku se dočtete o novinkách, které vás v zimních měsících opravdu nadchnou.

Mikbaits rozpustné boilie TactiQ

TactiQ je řada produktů určených zejména pro krátkodobé chytání, závodní lov, lov v chladné vodě nebo tehdy, když ryby neberou. Všechny produkty jsou mimořádné aktivní ihned po kontaktu s vodou. Na jejich vývoji se podíleli špičkoví závodníci, kteří opravdu vědí, co od výrobku vyžadují. Díky tomu slaví každý rok nové a nové úspěchy. Jsou to nejdráždivější kuličky, které kdy byly vyrobeny. Při uvolňování částeček do okolí je zápach velice přirozený. Jen mějte na paměti jejich rychlý rozpad, který dle teploty vody může být od desítek minut po několik málo hodin.

 

Mikbaits měkčené pelety TactiQ

Tak jako u Mikbaits boilie, i zde je výrobek určený pro krátkodobé chytání, závodní lov, lov v chladné vodě nebo tehdy, když ryby neberou. Měkčené pelety se středovým otvorem jsou nesmírně atraktivní nástrahou. Jejich měkkost, rozpustnost a okamžitá účinnost je pro ryby takřka neodolatelná. Nabízíme vám tři různé průměry 10, 14 a 18 mm. To vám umožní přizpůsobit se velikosti ryb, jejich aktivitě i rybářské situaci

 

 

 


LK Baits boilies Fish Activ Plus

Pokud milujete výzvy a závody v zimních měsících, určitě vás nadchne Fish Activ Plus. Jedná se o speciální boilies, které se vyrábí speciální technologií za studena. Díky tomu zůstává zachována čerstvost surovin, ingredience zůstávají neponičené, atraktivita i nutriční hodnota je na té nejvyšší úrovni. Doba rozpadu se pohybuje v závislosti na teplotě vody 5-24 hodin. Doporučuje se použít peletové zarážky. Od samého jádra je zachována šťavnatost. Výrobek je bez chemických konzervantů.

 

 

 

 

Karel Nikl dumbells Attract Hookers

Rychlorozpustné dumbells, patří do skupiny nástrah, které zajistí záběry v co nejkratším čase. Obsahují mnohem vyšší dávku atraktorů a navíc je základní mix upraven tak, aby se mnohem rychleji rozpouštěl a nástraha tak uvolňovala do svého okolí atraktory ještě rychleji. Tyto speciálně navržené kulaté válečky jsou perfektní jak pro krátkodobý lov, tak pro závodní chytání.

 

 


Karel Nikl boilie Kill Krill Attractive

A pokud svůj zážitek chcete ještě více umocnit, na řadu přichází větší 1 kg balení Karel Nikl. Ideální boilie na rychlé chytání a na závody. Rozpustná, atraktivnější varianta boilies Kill Krill. Boilies se vyznačuje rychlejším rozpadem a perfektně trefená kombinace esencí se tak rychleji uvolňuje do vodního sloupce a nenechá v klidu žádného kapra! Boilies mix je založeno na uhlohydrátové bázi s malým podílem rybích mouček a specialitou je přidaný pepř, který boilies dává správnou, pikantní chuť.

 

 

 

 

 

 

Děkuji, že jste dočetli až sem. Chladných dnů je čím dál více, a tak je třeba doplnit rybářskou výbavu i pro tyto zimní měsíce.

Všechny uvedené výrobky, jsou dostupné na našem e-shopu.

Pokud se chcete dozvědět více, klikněte na sekci Rozpustné boilie a pelety.

Jednotlivé informace jsou přímo v popiscích výrobků.