Hodně ostrá novinka boilie 🌶 Chilli Chips 🌶 od Mikbaits již skladem!!!

CC Moore, tekutý magnet na ryby

Milí příznivci našeho e-shopu. Léto se nám pomalu chýlí ke konci a my vám přinášíme novinky od značky CC MOORE. Možná jste si někdy lámali hlavu s tím, jaký booster či tekutou potravu vybrat. My vám přinášíme pár novinek, se kterými rybářskou sezónu určitě hezky zakončíte.

Boostery

Tekuté přírodní aroma, které je ukryto v jedné skleničce. Velkou předností těchto výrobků jsou čistě přírodní složky. Koupíte je v mnoha barvách i příchutích. Velkou předností je jeho schopnost vsáknout se do sypkých návnad či boilies. Do vody se následně začne velice rychle uvolňovat. Nepleťte si ho však s dipem, ten je více koncentrovaný. Velmi dobrých výsledků dosáhl Baits booster od firmy CC Moore.

Tento booster byl speciálně navrhnut k řadě plovoucího boilie NS1 od Gaze Farenhama. Je typický svou citrusovou vůní. Použít se dá k zalévání pop-up boilie, umělých napodobenin kukuřice a mnoha dalších.

 

 

 

Tekutá potrava

Přírodní stimulant, který vyvolává u ryb chuť se krmit. Liquid Marine Amino 365 je rozpustná rybí tekutina obsahující velmi silné přírodní stimulanty. Můžete jej využít pro zalití vašeho boilie, nebo jako přísadu do PVA sáčků. Po kontaktu s vodou se do okolního prostředí začne uvolňovat slané aroma, které určitě žádná ryba nepřehlédne.

Liquid Marine Amino 365 je určeno pro celoroční rybolov.

 

 

 

Hot Chorizo Compound

Další zázrak z tekutých potrav, avšak tento je svým způsobem velmi specifický. Pikantní chuť a přítomnost přísady lehce fermentované klobásy vyvolává opravdovou chuť se krmit. Jednou z vlastností je silně kyselé pH. Využít jej můžete pro širokou škálu ryb, a to po celý rok. Obsahuje esenciální aminokyseliny získané z vysoce kvalitních bílkovin. Oleje a rozpustné přísady zajišťují vícevrstvé rozptýlení kouřového mraku. 

Hot Chorizo Compound nejlépe funguje v kombinaci s boilie Pacific Tuna.

 

 

Robin Red

Vytváří sytě červený oblak s příchutí jemného koření. Typickou vlastností je mírně kyselé pH. Chuť a vůně papriky, nerozpouští PVA materiály, má vysoký obsah Haiths Robin Red®, vysoce atraktivní v boilie mixech, to vše můžete očekávat od tekuté potravy Liquid Robin Red.

Robin Red je jedna z nejúspěšnějších složek pro návnady všech dob a proto se nebojíme říct, že tento Liqiud je doslova magnetem na ryby.

 

 

 

Všechny uvedené výrobky jsou od výrobce CC Moore
Pokud se chcete dozvědět více, klikněte na sekci Tekuté potravy, přísady
Jednotlivé informace jsou přímo v popiscích výrobků