Nové kouřové dipy maďarské značky CCT Master nově na českém a slovenském trhu. Velký výběr barev a příchutí již skladem.

Marian a jeho Petřvaldská jízda

Dne 25.5. 2023 jsem se vydal na 4-denní závod dvojic do Petřvaldu. Bohužel na poslední chvíli musel můj týmový kolega z pracovních důvodů účast zrušit. Otázka pro mě tedy zněla: zkusit to sám nebo účast úplně odpískat? Po chvilkovém rozmýšlení bylo jasno, pojedu. Při registraci jsem dostal výjimku, že budu startovat sám, ale jen s podmínkou, že budu chytat na 2 pruty. Po losování jsem se přesunul na lovné místo. Jako nástrahu jsem si na jeden prut zvolil boilies THE ONE RED + melasu, na druhý jsem zvolil boilies THE ONE PURPLE + melasu. Pro zakrmení jsem zvolil rozpustné boilies ve stejných příchutích.

 marian 1marian 2

Na záběr jsem dlouho čekat nemusel. První bodovaný kapr závodu. Takový start vždy potěší. O chvíli později přichází další záběr. Tentokrát se na břeh přišel podívat první bodovaný amur závodu. Vzápětí přichází opět několik záběrů, bohužel vše od menších nebodovaných kaprů. První noc pokračovala ve stejném duchu jako den. Bohužel je opět většina ryb nebodovaná.

marian 4marian 9marian 10

 Následující den již byl štědřejší na bodované ryby. Na noc jsem jeden prut stáhnul, abych si trochu odpočinul. I tak přišlo několik záběrů.
Třetí den i noc jsou totožné. Poslední den už byl na záběry o něco slabší.


Konec závodu je tady. A jaký byl výsledek? Celkově jsem skončil na 4. místě. Vyhrál jsem svůj sektor a dostal jsem cenu za prvního bodovaného kapra závodu + prvního bodovaného amura závodu.


Ač pro mě byly ty čtyři dny nesmírně náročné, odjíždím domů maximálně spokojen. Boilies THE ONE jsou opravdu jednička.

Všechny zdraví Marian

marian 7marian 6marian 8