Nové kouřové dipy maďarské značky CCT Master nově na českém a slovenském trhu. Velký výběr barev a příchutí již skladem.

Cena a způsob dopravy

Česká republika

Doprava Cena Informace
Osobní odběr Zdarma Osobní odběr je možný na adrese: Big Carp, Nádražní 450, 768 61 Bystřice pod Hostýnem​. 
PPL 99 Kč Doručení na uvedenou adresu. U dopravy PPL se můžete spolehnout na kvalitu doručení, i co se týká informací, které dostáváte přímo od přepravce ohledně balíku, který k vám míří. V den doručení dostanete informaci e-mailem či SMSkou, v jakém hodinovém intervalu vám bude balík doručen. Nemusíte tedy na kurýra čekat celý den. Sledování pohybu zásilky je už standardní záležitost, ale určitě důležitá. Max. do váhy 31,5kg.
ZDARMA při objednávce nad 1000 Kč.
PPL - Parcel shop 69 Kč

Pokud si raději necháváte balíčky zasílat na výdejní místa, abyste měli plnou kontrolu nad tím, kdy si balík vyzvednete, můžete si vybrat z více než 1 000 výdejních míst sítě PPL Parcel-shop. Aktuální odběrná místa si můžete prohlédnout na mapě na stránce www.ppl.cz. Max. do váhy 31,5kg.
ZDARMA při objednávce nad 1000 Kč.

Balíkovna 69 Kč Doručení na výdejní místo balíkovny. ZDARMA při objednávce nad 1000 Kč. Cena je uvedena za váhu balíku do max. 15kg.
GLS 109 Kč Doručení pomocí GLS Kurýra. ZDARMA při objednávce nad 1000 Kč. Cena je uvedena za váhu balíku do max. 31kg.
GLS - Parcel Shop 79 Kč Doručení na GLS Parcel Shop. ZDARMA při objednávce nad 1000 Kč. Cena je uvedena za váhu balíku do max. 10kg.

 

Při převzetí zboží (osobní odběr, dodání přes dopravce) je kupující povinen si zásilku řádně překontrolovat zda nemá poškozený obal. Převzetím neporušené zásilky stvrzuje svým podpisem na dodacím listu (prodejce/dopravce). V případě porušení obalu špatným zacházením přepravce nebo svědčící o neoprávněném vniknutí do zásilky, doporučujeme kupujícímu ve vlastním zájmu zásilku nepřevzít anebo si nechat od řidiče podepsat, že byl obal zásilky při převzetí porušen. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

 

Polská a Slovenská republika

Doprava Cena Informace
PPL 6,7 EUR

Doručení pomocí PPL Kurýra. ZDARMA při objednávce nad 40 EUR. Cena je uvedena za váhu balíku do max. 31kg.

 

Při převzetí zboží (osobní odběr, dodání přes dopravce) je kupující povinen si zásilku řádně překontrolovat zda nemá poškozený obal. Převzetím neporušené zásilky stvrzuje svým podpisem na dodacím listu (prodejce/dopravce). V případě porušení obalu špatným zacházením přepravce nebo svědčící o neoprávněném vniknutí do zásilky, doporučujeme kupujícímu ve vlastním zájmu zásilku nepřevzít anebo si nechat od řidiče podepsat, že byl obal zásilky při převzetí porušen. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

 

Dodací a platební podmínky

Zboží odesíláme po přijetí objednávky v co nejkratší době, nejpozději následující pracovní den (u plateb převodem na účet až po přijetí platby). Celková doba dodání zboží od přijetí objednávky je zpravidla 1-3 pracovní dny.
Příklad: Objednáte teď, zítra předáme přepravci a pozítří Vám to doručí na adresu nebo na výdejní místo, které si zvolíte.

Platba Cena Informace
Hotově 0 Kč Osobní odběr je možný na adrese: Big Carp, Nádražní 450, 768 61 Bystřice pod Hostýnem​.
Převodem na účet 0 Kč Platební údaje obdržíte v emailu po odeslání objednávky.
Online - platební brána ComGate 0 Kč Platby kartou, platební tlačítka bank nebo ComGate.
Dobírka - Česká Republika 45 Kč Platba při převzetí v hotovosti nebo kartou (pokud to umožňuje přepravce).
Dobírka - Polsko, Slovensko 3 EUR Platba při převzetí v hotovosti nebo kartou (pokud to umožňuje přepravce).

 

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

 

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Loga banky
 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontaktní údaje na společnost ComGate Payments, a.s. pro případné reklamace nebo dotazy k platbám:

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Informace o dopravě

Balíkovna (doručení na pobočku

Cenově nejdostupnější a nejrychlejší zásilka od České pošty. Na více jak 2300 výdejních místech (seznam výdejních míst Balíkovna) je zřízeno speciální výdejní místo označené jako Balíkovna, kde máte možnost zrychleného odbavení a garanci platby kartou.

Služba nabízí možnost vyzvednout balík jen na kód bez nutnosti prokazování totožnosti. Kód je uveden v SMS a e-mailovém avízu o uložení zásilky. Pro rychlejší odbavení stačí na vyvolávacím systému zvolit tlačítko „Zrychlený výdej balíku“. Díky mobilní nebo webové aplikaci Pošta online vždy víte, kde se balík nachází.

Sledování zásilky: https://www.postaonline.cz/trackandtrace

 

logo ppl (112 x 50)

Doručení na uvedenou adresu. U dopravy PPL se můžete spolehnout na kvalitu doručení, i co se týká informací, které dostáváte přímo od přepravce ohledně balíku, který k vám míří. V den doručení dostanete informaci e-mailem či SMSkou, v jakém hodinovém intervalu vám bude balík doručen. Nemusíte tedy na kurýra čekat celý den. Sledování pohybu zásilky je už standardní záležitost, ale určitě důležitá.

 

PPL ParcelShop logo ppl parcelshop (112 x 50)

Pokud si raději necháváte balíčky zasílat na výdejní místa, abyste měli plnou kontrolu nad tím, kdy si balík vyzvednete, můžete si vybrat z více než 6 000 výdejních míst sítě PPL ParcelShop.

Aktuální odběrná místa si můžete prohlédnout na mapě na stránce https://www.ppl.cz/mapa-vydejnich-mist

 

GLS   

Balíček Vám doručí GLS. Při vytváření objednávky si můžete zvolit doručení přímo domů nebo na výdejní místo Parcelshopu. Standardní čas doručení následující pracovní den od převzetí k přepravě, o přesném datu a času doručení vás bude informovat dopravce.
Balíček lze trackovat na stránce https://gls-group.eu/CZ/cs/sledovani-zasilek