Nové kouřové dipy maďarské značky CCT Master nově na českém a slovenském trhu. Velký výběr barev a příchutí již skladem.

Způsob platby

 Platba kartou online nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem - platbu můžete uskutečnit předem na náš bankovní účet a to zcela ZDARMA. Potřebné informace pro platbu (částka, číslo našeho účtu, variabilní symbol) Vám budou zaslány po provedení objednávky. Po provedení platby nám jsou peníze připsány na účet nejpozději do druhého pracovního dne.

Platba na dobírku - dopravci uhradíte částku, která je uvedená ve Vaší objednávce a to hotově v okamžiku doručení a převzetí zboží. U většiny dopravců lze zboží uhradit i platební kartou.

Platba hotově - objednané zboží si můžete vyzvednout a hotově zaplatit na adrese: Big Carp, Nádražní 450, 768 61 Bystřice pod Hostýnem.